W celu przyśpieszenia procesu odpowiedzi na Wasze maile, prosimy o kierowanie ich do odpowiednich działów. Pozwoli nam to na szybszą reakcję.

Sekcja biznesowo - zarządzająca.

invicta.kontakt@gmail.com

Wszelkie sprawy biznesowo - organizacyjne do właścicieli ts3 i strony internetowej, czyli grupy zarządzającej społecznością. Takie jak reklamy na stronie, pomoc w organizacji czy promocji eventu. Współpraca z innymi stronami internetowymi czy też kontakt dla firm i redakcji.

Sekcja redakcji strony internetowej.

invicta.redakcja@gmail.com

Kontakt do redakcji strony prowadzącej bloga. Jeśli znalazłeś jakiś błąd na stronie i chcesz to zgłosić, lub masz jakiś problem techniczny ze stroną - poinformuj nas o tym mailowo.

Jeśli chciałbyś się sprawdzić w roli osoby publikującej artykuły, niusy recenzje, lub prowadzić u nas swój własny blog tematyczny, zachęcamy do kontaktu. Wyślij nam swój próbny tekst lub pomysły na własne artykuły. Na pewno odpowiemy! Skontaktuj się z nami również w razie chęci współpracy pomiędzy nami a Twoją prywatna stroną internetową/blogiem, lub kanałem Twitch/YouTube.

Sekcja Administracji Teamspeak3 pod adresem invicta-gaming.com

invicta.teamspeak@gmail.com

Administratorzy proszą by wszelkie sprawy związane z banami, odwołania od banów permanentnych, skargi na administrację, moderatorów, czy tez użytkowników Teamspeak wysyłać z dokładnym opisaniem sytuacji oraz podaniem swojej nazwy na komunikatorze. Prosimy kierować do nas również prośby o kanał prywatny/klanowy, czy nowy dział dla gry z kanałami publicznymi.

Administracja serwera głosowego dla graczy zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na maila w ciągu 48 h od wysłania. Jednakże w większości wypadków odpowiedzi udzielamy tego samego dnia

Pełny regulamin serwera głosowego możecie znaleźć pod linkiem - Regulamin serwera teamspeak.

Apex Legends - szukam graczy

Szukasz graczy do najnowszej gry BattleRoyal?

ATLAS - szukam graczy, szukam gildii

Zainteresowany najnowszą produkcja twórców ARK? Dołącz do nas !

Trener z Niemiec zostaje z nami na kolejne miesiące

Po pół roku współpracy trener Recki postanawia dalej pomagac naszemu skladowi R6S.

Optyk przedłuża umowę - zostaje z nami do maja 2019

Po roku współpracy z Markiem dochodzimy do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy.

Projekt baneru na Facebook oraz Twitter od Kensee Design

Znany grafik między innymi Pompa Teamu zrealizował dla nas projekty banerów zawodników oraz baneru na nasz główny fanpage

Nasz gracz w T-Mobile Lidze Akademickiej

Auer jako reprezentant Uniwersytetu Warszawskiego zagra dzisiaj swoj pierwszy mecz w T-Mobile Lidze Akademickiej