W celu przyśpieszenia procesu odpowiedzi na Wasze maile, prosimy o kierowanie ich do odpowiednich działów. Pozwoli nam to na szybszą reakcję.

Sekcja biznesowo - zarządzająca.

invicta.kontakt@gmail.com

Wszelkie sprawy biznesowo - organizacyjne do właścicieli ts3 i strony internetowej, czyli grupy zarządzającej społecznością. Takie jak reklamy na stronie, pomoc w organizacji czy promocji eventu. Współpraca z innymi stronami internetowymi czy też kontakt dla firm i redakcji.

Sekcja redakcji strony internetowej.

invicta.redakcja@gmail.com

Kontakt do redakcji strony prowadzącej bloga. Jeśli znalazłeś jakiś błąd na stronie i chcesz to zgłosić, lub masz jakiś problem techniczny ze stroną - poinformuj nas o tym mailowo.

Jeśli chciałbyś się sprawdzić w roli osoby publikującej artykuły, niusy recenzje, lub prowadzić u nas swój własny blog tematyczny, zachęcamy do kontaktu. Wyślij nam swój próbny tekst lub pomysły na własne artykuły. Na pewno odpowiemy! Skontaktuj się z nami również w razie chęci współpracy pomiędzy nami a Twoją prywatna stroną internetową/blogiem, lub kanałem Twitch/YouTube.

Sekcja Administracji Teamspeak3 pod adresem invicta-gaming.com

invicta.teamspeak@gmail.com

Administratorzy proszą by wszelkie sprawy związane z banami, odwołania od banów permanentnych, skargi na administrację, moderatorów, czy tez użytkowników Teamspeak wysyłać z dokładnym opisaniem sytuacji oraz podaniem swojej nazwy na komunikatorze. Prosimy kierować do nas również prośby o kanał prywatny/klanowy, czy nowy dział dla gry z kanałami publicznymi.

Administracja serwera głosowego dla graczy zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na maila w ciągu 48 h od wysłania. Jednakże w większości wypadków odpowiedzi udzielamy tego samego dnia

Pełny regulamin serwera głosowego możecie znaleźć pod linkiem - Regulamin serwera teamspeak.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.

Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Nasze reprezentantki wezmą udział w turnieju eLadies! Dowiedz się więcej...

Oficjalny Szalik Invicta Gaming

Już w sprzedaży - zakupy przez wiadomość prywatna na facebook na naszym fanpage,