Ghost Recon Wildlands - szukasz graczy do drużyny ?

Społeczność 2 lata temu
Artur Arcelowski Administrator

Wildlands to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku serii gier akcji, firmowanej nazwiskiem kultowego pisarza Toma Clancy’ego. Fabuła przenosi nas do Boliwii, gdzie wysłany zostaje elitarny oddział amerykańskich żołnierzy z zadaniem eliminacji niebezpiecznego kartelu narkotykowego. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, akcja gry rozgrywa się w ogromnym, otwartym świecie, który możemy przemierzać drogą lądową, powietrzną lub morską.

Jak każda gra z ostatnich produkcji studia Ubisoft ( Rainbow Six Siege, The Division ) Wildlands to gra nastawiona na rozgrywkę sieciowa i współpracę w grupie prawdopdoobnie do 4 osób, a byc moze i więcej. Nie znamy jeszcze wszystkich trybów gry możliwe, ze będzie opcja gdzie 4 atakuje a czterech broni. Tak jak we wspomnianych wyżej grach aby można było w pełni korzystać z tego co oferuje nam gra najlepiej mieć znajomych z którymi można zagrać.

Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz innych graczy zainteresowanych gra od Ubisoftu dobrze trafiłeś! Zajrzyj na nasz teamspeak. Znajdziesz tam mnóstwo osób zainteresowanych zakupem gry które juz potwierdziły, że będą chciały grać w Wildlands'a. Przewidujemy, że tak jak w przypadku The Division liczba osób grających u nas w dniu premiery wyniesie około 100 osób.

Zachecamy tez do dołączenia do naszej nowo utworzonej grupy na facebook. Administrator strony dba o to by nie ominęła Was żadna nowa informacja na temat samej gry. Grupa Facebook - klik

Zostań członkiem największej Polskiej aktywnie grającej, społeczności graczy Ghost Recon'a. U nas nie tylko lubi sie gre na facebooku, ale faktycznie w nią gra ze znajomymi. Juz teraz możesz skorzystać z automatycznego przekierowania z przycisku "teamspeak3" pod artykułem by dołączyć do naszej społeczności graczy. Kanały do Wildlands prawdopodobnie zostaną utworzone w dniu startu zamkniętej bety, każdy jednak juz teraz może bez problemu otrzymać swój prywatny darmowy kanał.

Zapraszamy.

Zespół Invicta Gaming.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.