Gamers Assembly 2018 - Lan w Rainbow Six Siege

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

No i mamy oficjalne potwierdzenie i zapowiedź Gamers Assembly​ 2018 - największy Francuski LAN który śledzi cała Francja a transmisje i skróty lecą nawet w TV. Impreza odbędzie się w dniach 31 marca 2 kwietnia między innymi w Rainbow Six Siege a pula wyniesie 7,500 € w gotówce czyli na Polskie jakieś 31 tys złotych. Za pierwsze prawie 20 tysięcy :)

W zeszłym roku 1 miejsce zajął Millenium Team, drugie miejsce przypadło Supremacy a mecz o 3 miejsce z unKnights wygrała Invicta Gaming. Istnieje opcja, ze wybierzemy się tam 10 osobowym busem dzieląc koszty na 2 drużyny, jeśli znajdzie się team który chciałby się tam wybrać z nami, wciąż czekamy na propozycje - czas nagli a miejsca ograniczone. Koszt wyjazdu to 250 euro wpisowego ( tak aż tyle takie są realia współczesnych lanow ) tym bardziej przykre ze u nas narzekało się na 200 zł. Doliczyć należy koszty podróży paliwo płatne bramki itp na oko 3 tys złotych w obie strony co można podzielić na 2 zespoły.

Można liczyć na lanowe pojedynki z Supremacy, Millenium, Team Vitaliy czy Begenius :) wyobrażacie sobie 3 polskie ekipy na lanie we Francji? Nasz mały Invitational.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.