Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

Turnieje 4 miesiące temu
Daniel Czyba Redaktor

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Dokładnie 19 lipca w Poznańskim Concordia Design odbędzie się turniej na który każdy z rodziny Invicta, fanatycy polskiej sceny Counter'a i nie tylko czekają.

Czym jest ten turniej eLadies? I po co tam mają grać nasze dziewczyny z dywizji CS GO?

Turniej eLadies jest organizowany przez Sandrę „frida” Wojnowską, która dzięki wygranej w plebiscycie STS, ma pomóc w rozwijaniu i promowaniu żeńskiego Counter Strike'a.

Jest to bardzo fajna inicjatywa, gdyż żeński Counter Strike jest mało popularny na polskiej scenie e sportowej.

Podczas transmisji będzie można usłyszeć świetnych komentatorów, takich jak: Lukasz „prawus” Ganczewski, Tomasz „STIGU” Cwyla.

Nasze zawodniczki, które zajęły niedawno 3 miejsce w #Pactit Challenge na Meet Poincie na Narodowym w Warszawie, na pewno nie chcą się poddać tak łatwo i będą walczyć zawzięcie, żeby awansować do fazy play-off, a później po najwyższe miejsce na podium.

Oczekiwania są duże, lecz nie będzie to łatwa przeprawa.

Pula nagród turnieju wynosi 10 tys. złotych, więc jest o co walczyć.

Aby zdobyć więcej informacji, dowiedzieć się o składach drużyn występujących w turnieju, zachęcam skierować się na Facebook eLadies lub na stronę internetową www.eladies.eu.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.

Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Nasze reprezentantki wezmą udział w turnieju eLadies! Dowiedz się więcej...