Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Turnieje 4 miesiące temu
Muciek Mućk Redaktor

Idąc za ciosem po awansie na Łeba Gaming Festival, chłopaki z naszej dywizji R6 na platformie PS4 zakwalifikowali się na kolejny finał off-line.

Konretnie chodzi tutaj o finał ligi organizowanej przez Polską Gaming Arenę, który odbędzie się podczas imprezy Sprzymierzeni Gaming Center w Inowrocławiu w dniach 26 - 28.07!

Po wyjściu z grupy, panowie trafili na dobrze zapowiadający się młody zespoł KOMBAK IZRAEL, który bez przeszkód pokanali wynikiem 3:0 (8:6, 7:2 i 7:0). Kolejnym rywalem, podczas pojedynku decydującym o wyjeździe do Inowrocławia, była dobrze znana naszym graczom ekipa SLAVGENT.PS4. Mimo dobrej dyspozycji i przemyślanej grze, rywale musieli ustąpić naszym zawodnikom, a całe spotkanie zakończylo się wynikiem 3:0 (7:0, 7:4 i 7:5) dla Invicta Gaming!

W skład naszej dywizji PS4 wchodzą:

- Grzegorz "iZii" Maciejowski,

- Dawid "PiNGU" Ćwikło,

- Kuba "K6" Krupa,

- Mateusz "Yolo" Rzeszut,

- Jakub "Paladyn" Balcerek.

Więcej informacji na temat SGC, Polskiej Gaming Areny oraz ligi R6 na PS4 znajdziecie korzystając z poniższych linków:


- Sprzymierzeni Gaming Center

- Polska Gaming Arena

- liga PS4

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.

Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Nasze reprezentantki wezmą udział w turnieju eLadies! Dowiedz się więcej...