Drugi Sezon Polskiej Ligi Rainbow Six:Siege

Turnieje 11 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Juz 1 stycznia startuje II sezon Polskiej ligi Rainbow 6 w ktorym będziemy bronić tytulu mistrza pierwszego sezonu. Dziesięć drużyn w tym 5 najlepszych z zeszłego sezonu i 5 najlepszych z II ligi powalczą o zwycięstwo w lidze, nagrody i utrzymanie.

Według informacji podanych na stronie organizatorów 15-16 grudnia zostaną zorganizowane dodatkowe kwalifikacje do II ligi dla 5 najlepszych zespołów. Zachęcamy do wzięcia udziału i budowania z nami sceny esportowej w Polsce.

Tym razem wszystkie mecze będą rozgrywane o stałej godzinie w weekendy, a sama liga będzie trwać 9 tygodni i 9 kolejek w trakcie których systemem każdy z każdym wyłoniony zostanie mistrz drugiego sezonu

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.