Druga edycja Tekken World Tour w Polsce.

Turnieje 1 rok temu
Artur A. Administrator

W zeszłym roku w Polsce podczas Warsaw Games Week odbyły się rozgrywki w ramach Tekken World Tour. Jest to seria 40 zawodów dla graczy z całego świata rozgrywanych przez 8 miesięcy.

Aby dostać się do wielkiego finału trzeba zgarnąć jak największą ilość punktów, które można zdobyć w kilku rodzajach zawodów:

 • Master - mecze toczone podczas wielkich turniejów, gdzie można zdobyć największą liczbę punktów. Zwycięzca pojedynczych zawodów zgarnia 300 punktów oraz 5000 dolarów.
 • Challenger - regionalne turnieje, w których do zdobycia jest 150 punktów i 1000 dolarów.
 • Online - tradycyjne rozgrywki przez Sieć otwarte dla każdego za wygranie, których otrzymuje się 150 punktów.
 • Jeden z turniejów Master zostanie zorganizowany podczas imprezy Fighting Games Challenge, która odbędzie się 9-10 czerwca w Łodzi. Finał odbędzie się w Amsterdamie, choć nieznana jest jeszcze data.

  Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

  Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

  Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

  19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

  Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

  Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.