Definitywny koniec Kinecta

Ciekawostki 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Kilka miesięcy temu Microsoft ogłosił zaprzestanie produkcji kamerki Kinect zapoczątkowanej jeszcze za czasów Xboksa 360. Nadal jednak można było kupować przejściówki, dzięki którym Xbox One S czy Xbox One X współpracowały z gadżetem, co wraz z dniem dzisiejszym się kończy. Na łamach strony Polygon rzecznik prasowy Microsoftu wyjawił, że produkcja adapterów została zakończona. Koncern chce się skupić na nowych sprzętach dedykowanych Xboksowi One i Windows 10.

Po dokładnym rozważeniu zdecydowaliśmy się przerwać produkcję adaptera do Kinecta, aby skupić się na wprowadzaniu nowych, lepszych akcesoriów pożądanych przez fanów gier na Xboksa One i Windows 10

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.