Blood Orchid - podsumowanie graficzne

Turnieje 1 rok temu
Artur A. Administrator

Polubiliście zespół Patokalipsy podczas eliminacji do Six Invitational? Dzisiaj będziecie mieć okazję na żywo zobaczyć jak chłopaki poradzą sobie z reszta czołówki Polskiej sceny Rainbow Six Siege!

Rozgrywki 3 i 2 ligi zostały zakończone jeszcze w grudniu, przez eliminacje do Invitational zostało nam do rozegrania ostatnie 3 zalegle mecze w 1 lidze, po zakończeniu 1 sezonu czeka nas małe podsumowanie w którym opiszemy nasze wnioski i dalsze plany oraz zapytamy same drużyny czy i w jakiej formie chcą kontynuować ligę. Istnieje opcja iż 1 liga będzie rozgrywana za pośrednictwem strony ESL dostępna tylko za pomocą prywatnego linku.

Ostatnie mecze ligowe:

- 18:00 mecz 1stCav eSport Club​ vs Patokalipsa

- 19:30 mecz Invicta Gaming vs Patokalipsa

Widzieliscie podsumowanie graficzne powodów śmierci w czasie operacji Blood

Orchid? Zdarzyło sie Wam zginać od miny GU lub od młoda Sledga ?

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.